AdSense Nedir ?

ADSENSE NEDİR ?

AdSense nedir ? Adlı yazımızda size elimden geldiğince AdSense’nin ne olduğunu ve ne anlama geldiğini anlatmaya çalışacağım.

AdSense bir google servisidir.AdSense kullanıcılara çeşitli platformlarda reklam yayınlayıp para kazanma imkanı sunan bir servistir.AdSense’nin reklam yayınlamanıza izin verdiği en önemli platformlar şunlardır;

1-)YouTube;

YouTube bildiğiniz üzere artık her üye olanın video paylaşımı yapmasına izin veriyor.Bu videolara AdSense ile reklam ekleyerek kullanıcılar para kazanma imkanı elde etmiş olur.YouTube’da para kazanmak isteyenler için en önemli önerilere ŞU linkten ulaşabilirsiniz.

2-)Web Sitesi;

Web sitesi kurmak son zamanlarda çok yaygınlaştı.Web sitesindeki çeşitli yerlere AdSense reklamı ekleyerek para kazanabilirsiniz.Web sitesinden sadece AdSense ile değil farklı yollarla da gelir elde edebilirsiniz.Örneğin;Siteniz 6-7 aylık olunca, hit sayınızda düzgünse yeni web sitesi açanlar , sitesi gelişmeyenler veya sitenizden baclink almak isteyenler sitesinin tanıtım yazısını size yollar ve sitenizde yayınlamanız karşılığında size ücret öder.Eğer web sitesi kurmak istiyorsanız ŞU linkteki yazılar işinize yarayabilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir